Poznaj nasz zespół

Nasz zespół składa się z ludzi o różnorodnych specjalizacjach, dzięki czemu nasza aplikacja jest spójna i dopracowania pod wieloma aspektami.

Adam Sękowski
Prezes zarządu, współwłaściciel
Twórca start up'u, absolwent biologii medycznej, pielęgniarstwa oraz Akademii Biznesu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Specjalizuje się w zarządzaniu w ochronie zdrowia, pielęgniarstwie ratunkowym i internistycznym. Aktualnie zajmuje się : - rozwojem firmy i aplikacji - pracą zawodową w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym jako manager ds. rozwoju i promocji oraz mgr pielęgniarstwa na Izbie Przyjęć.
Grzegorz Sokołowski
Menadżer ds. szkoleń, pełnomocnik, współwłaściciel
Trener biznesu, przedsiębiorca, wykładowca akademicki. Instruktor Europejskiej Rady Resuscytacji, ratownik, inspektor ochrony przeciwpożarowej, elektronik, informatyk, koordynator zabezpieczeń medycznych imprez masowych. W swoim dorobku zawodowym pracował m.in. jako: członek Prezudium Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego, ekspert Państwowej Komisji Akredytacyjnej, dziennikarz akredytowany przy Kancelarii Sejmu RP, orzekał w Komisji Dyscyplinarnej ds. nauczycieli akademickich w Ministertwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Szef licznych kampanii wizerunkowych i marketingowych. Posiada 16-letnie doświadczenie biznesowe oraz 20-letnie doświadczenie trenerskie. Od roku 2006 koordynuje wiele projektów krajowych i międzynarodowych. Mentor ponad 40 przedsięwzięć biznesowych. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi w 38 państwach.
Anna Soliwoda
Członek zarządu, programistka, współwłaściciel
Absolwent informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Unity developer w zespole Epic VR, młodszy programista wkraczający w świat wirtualnej rzeczywistości
Tadeusz Miłowski
Specjalista ds. ratownictwa medycznego, trener, współwłaściciel
Ratownik medyczny, magister pedagogiki, absolwent ratownictwa medycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Nauczyciel akademicki Katedry Ratownictwa Medycznego SZP Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, wykładowca wspierający Katedry Podstaw Bezpieczeństwa Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, pracownik dydaktyczny Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Pracuje w ratownictwie od 1996 roku na różnych stanowiskach m.in. jako ratownik Zespołu Ratownictwa Medycznego, członek załogi HEMS. Członek Zespołu ds Oceny Funkcjonowania Systemu PRM. Zajmuje się problematyką pomocy udzielanej przez świadków w miejscu zdarzenia, systemu bezpieczeństwa wewnątrzszpitalnego, systemów segregacji medycznej, działania szpitala w warunkach katastrofy, diagnostyki w miejscu opieki nad pacjentem.
Paweł Tomaszewski
Trener, współwłaściciel
Ratownik medyczny, pielęgniarz

Galeria

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata

Dołącz do nas

Visus VR to dynamiczna firma działająca w branży abc. Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy doświadczone i wydajne zespoły, które zarządzają wszystkimi ważnymi obszarami działalności firmy. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie kadry entuzjastycznych, utalentowanych i nastawionych na odnoszenie sukcesów osób. Już teraz masz możliwość dołączyć do naszego zespołu. Poszukujemy zarówno profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.

Niesamowity zespół
Interesująca praca
Nagroda i uznanie
Edukacja i szkolenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem